INFZB 2023 Yılında Kurulmuş Bir Web Sitesidir. IRW Studio Web Sitesinde Birçok Kategori Ve Konuya Dair İçerik Bulabilirsiniz.

Medya/Haber/Eğitim/Blog sitesidir web sitemizde başta Eğitim ve Teknoloji olmak üzere daha birçok kategoride içerik bulabilirsiniz. Web sitemizde düzenli olarak güncel içerikler bulabilirsiniz. Web sitemizin ana dili Türkçe'dir fakat web sitemizde daha birçok dilde içerik bulabilirsiniz eğer web sitemizde kullanmış olduğunuz dil bulunmuyorsa Google üzerinden sitemize girerek Çeviri özelliğinden faydalanabilirsiniz veya konuyu destek ekibimize bildirebilirsiniz.

Web sitemizin kullanımı basit ve kolaydır. Web sitemizin mobil kullanım desteği bulunmaktadır web sitemizi mobil cihazlar üzerinden oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Masaüstü cihazlarda üst bölümde, mobil cihazlarda ise sol tarafda bulunan açılır menüden sitemizde ki kategorilere ve yardım sayfalarına ulaşabilirsiniz. Web sitemizin "Devamını oku" bölümünden bütün yazılarımıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Web sitemiz Reklam şirketleri, Analiz araçları vb. şirketlerle çalışmaktadır bu sebeple web sitemize giriş yaptığınız zaman bâzı verileriniz bu şirketler tarafından toplanır ayrıntılı bilgi almak ve bu bilgiler üzerinde haklarınızı öğrenmek için Gizlilik Politikamıza göz atabilirsiniz. Verileriniz sitemiz ve INFZB tarafından korunmaktadır.

Site üzerinde yaşamış olduğunuz sorunları veya bize bildirmek istediklerinizi iletişim sayfamız üzerinden bize bildirebilirsiniz destek ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.

INFZB Medya/Haber Şirketi ve İnternet sitesinin kurucusu Arda Orhan'dır. Arda Orhan 2021 Yılından bu zamana kadar Aktif olarak Google Yardım Topluluğu üzerinde Ürün uzmanlığı yapmaktadır aynı zamanda 2018 Yılından bu zamana kadar Yazılım Geliştiricisidir.

INFZB İnternet Sitesi dışında aynı zamanda bir Medya/Haber Şirketidir. Şirketimizin aynı zamanda Film ve Belgesel projeleride bulunmaktadır web sitemizi takipte kalarak bu yapımlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

INFZB web sitesinde bulunan tüm içerikler irwstudio.com web sitesine aittir. (©2023 INFZB) Bu içeriklerin izinsiz kullanılması durumunda tüm haklar irwstudio.com web sitesine aittir. Web sitemizin telif hakları hakkında bilgi almak için Web sitemizin en alt bölümüne bakabilirsiniz.

INFZB web sitesinde yayınlanan yeni içeriklerden anında haberdar olmak için web sitemizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. (Google News & Instagram)